Fabrikamız Açıldı
Fabrikamız Açıldı

Firmamız 1983 yılında kurucumuz Rıfat Yetiş (merhum) Tarafından Ulus Rüzgarlı Sokak Eser İşhanı’nın 1.Katında 35m2’lik bir dükkanda Yetiş Hırdavat adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız ilk kurulduğunda Sanayi ve Mobilya tekerleklerinin yanında naylon branda, ip - halat, tel vb. hırdavat malzemelerinin de satışını yapmaktaydı.90'lı yıllara gelindiğinde tekerlek dışındaki ürünlerin satışı bırakılarak Sanayi ve Mobilya tekerleklerine ağırlık verilmeye başlanmıştır.

Kısa bir sürede tekerlek konusunda hakimiyet artmış, Türkiye’nin ve Bölgenin Sanayi ve Mobilya Tekerlekleri alanında ki en iyi firmaların başında gelmeye başlamıştır.1999 yılında firma unvanı Yetiş Tekerlek Sanayi olarak değiştirilmiş ve tekerlek konusunda Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi üreticilerinden olan Kama tekerleklerinin Ankara Bölge Bayiliğini almıştır.

2007 yılının Eylül ayında Ostim Alınteri Bulvarında bulunan 550m2 ‘lik olan mağazamıza taşınılmıştır. Mağazamız Türkiye’nin en fazla çeşidine sahip tekerlek marketi ünvanına sahiptir. Mağazamızda tekerlek dışında, makine kulp tutamak ve bağlantı elemanları - taşıma arabaları - boru ve profil tapaları - plastik avadanlık ve çekmece kutuları satışı da yapılmaktadır.

2012 yılında siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermenin yanı sıra daha fazla ürün çeşidi sunabilmek için, mağazamızı büyütmek ve sistemimizi geliştirmek projelerimiz arasındaydı.

2017 yılında mağazamızı yenileyerek Avrupa standartlarında bir mağaza haline getirdik.

Bu yüzden siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına 2017 yılında YETİŞ PLASTİK olarak yeni bir firma kurmuş bulunmaktayız. Firmamız avadanlık kutuları, plastik çekmeceler, kasalar, avadanlık standları, çekmeceli kutu dolapları vb.plastik ürünleri müşterilerimizin beğenilerine sunulmuştur. Hedefimiz tekerlekte olduğu gibi plastik alanında da en iyi firmaların başında gelmektir.

Geniş ürün yelpazemiz ve yenilenen yüzümüz ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten onur duyarız…